Visd kursUtskrift
   
Dato Tittel Kurssted
20.11.17 - 01.12.17 -
13.11.17 - 15.12.17 Brannstasjonen i Haugesund
06.11.17 - 17.11.17 -
06.11.17 - 17.11.17 -
16.10.17 - 27.10.17 -
09.10.17 - 20.10.17 Brannstasjonen i Leknes
25.09.17 - 06.10.17 -
25.09.17 - 03.11.17 -
12.09.17 - 25.09.17 -
04.09.17 - 15.09.17 -
29.08.17 - 04.10.17 Brannstasjonen i Haugesund
28.08.17 - 08.09.17 -
01.01.16 - 01.07.16 -
23.11.15 - 11.12.15 Brannstasjonen i Haugesund
16.11.15 - 27.11.15 -
02.11.15 - 13.11.15 -
19.10.15 - 30.10.15 Brannstasjonen i Leknes
05.10.15 - 16.10.15 -
21.09.15 - 02.10.15 Brannstasjonen på Nordkapp
21.09.15 - 02.10.15 -
14.09.15 - 02.10.15 Brannstasjonen i Mosjøen
07.09.15 - 18.09.15 Brannstasjonen i Bogen
07.09.15 - 18.09.15 -
24.08.15 - 04.09.15 Brannstasjonen i Egersund
24.08.15 - 04.09.15 Brannstasjonen i Vadsø
03.08.15 - 14.08.15 «Utrykning 71° Nord»
15.06.15 - 26.06.15 Brannstasjonen i Hemne
Eksporter ICS

NB! Våre nettsider bruker cookies for trafikkmåling og optimalisering av innhold.

Fortsett å bruke nettstedet som normalt om du godtar dette.

Jeg godtar

Instruktørene

Administrasjon

Ernst L. Johannessen
Leder

ernst@utrykningsskolen.no

Direkte:                         9979 4040

Brannstasjonen:              5274 4700

post@utrykningsskolen.no


Region Vest

 

Kjell Dueland
kjell@utrykningsskolen.no
Tlf: 9167 7830

Svein Sørensen
svein@utrykningsskolen.no
Tlf: 9187 8941

Agnar Austerheim
agnar@utrykningsskolen.no
Tlf: 9229 5605

Per Halvorsen
per@utrykningsskolen.no
Tlf: 9087 9287

Jan Ove Solstrand
jan.ove@utrykningsskolen.no
Tlf: 4724 0798

Region Sør/Øst

Svein Halvor Kaasin
svein.halvor@utrykningsskolen.no
Tlf: 9013 3861

Thor Helge Hansen
Thor.helge@utrykningsskolen.no
Tlf: 9281 4388

Øivind Lislerud
oivind@utrykningsskolen.no
Tlf: 9130 3898

Arve Skjelbred Larsen
arve@utrykningsskolen.no
Tlf: 9415 2933

Region Midt/Nord

Gunnar Hansen
gunnar@utrykningsskolen.no
Tlf: 9154 2790

Tommy Flåten
tommy@utrykningsskolen.no
Tlf: 9166 3997

Trygve Johansen
trygve@utrykningsskolen.no
Tlf: 9083 0976

 


 

Haugesund Brannvesen

Ernst L. Johannessen
Leder, utrykningsskolen

Direkte: 9979 4040
Sentralbord: 5274 4700
ernst@utrykningsskole.no

 

Til toppen